На шляху до академічно-доброчесного суспільства...

Студенти спеціальності Середня освіта (Українська мова і література) С.Маценко, К.Бариш, М.Прокопенко, В.Шевченко, П.Карчова в межах навчальної дисципліни «Основи наукових досліджень» (викл. ‒ проф.  Семеног О.М.) долучились до надзвичайно актуального курсу «Академічна доброчесність в європейському освітньому і науковому просторах: багатовимірна імерсивна модель», який тривав протягом листопада 2022 року ‒ січня 2023 року.

Курс «Академічна доброчесність в європейському освітньому і науковому просторах: багатовимірна імерсивна модель» є продовженням циклу активностей, які було організовано в рамках проєкту ERASMUS-JMO-2021-HEI-TCH-RSCH-101048055 «AICE ‒ With Academic integrity to EU values: step by step to common Europe», який співфінансується Виконавчим агентством ЄС з освіти, аудіовізуальних засобів та культури в рамках напряму «Жан Моне» Програми Erasmus+».

Координатор курсу ‒ член Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти, член робочої групи «Educational Materials on Academic Integrity» (ENAI), керівник Групи сприяння академічній доброчесності, Сумський державний університет Artem Artyukhov

«Проєкт AICE присвячений впровадженню кращого досвіду країн ЄС у забезпеченні академічної доброчесності в освітній діяльності закладів освіти, визначення ролі здобувачів освіти, викладачів та менеджменту університету у формуванні доброчесного освітнього середовища».

Світлана Маценко: «Неймовірно цікаві зустрічі, актуальні теми, викладачі, з яких хочеться брати приклад... І ось, успішно виконане підсумкове завдання курсу й довгожданий сертифікат. Емоції, отримані знання й настанови, які ще на довго залишаться зі мною».

Додатково про курс: https://news.sumdu.edu.ua