Настановна конференція з виробничої педагогічної практики на кафедрі англійської філології та лінгводидактики

20 вересня 2022р. на платформі Zoom відбулася настановна конференція з виробничої педагогічної практики в закладах загальної середньої освіти для магістрантів 2 курсу освітньо-професійної програми Середня освіта (Англійська мова і література) Спеціальність: 014 Середня освіта (Мова і література (англійська)) Спеціалізація: 014.021 Середня освіта (Англійська мова і література) галузі знань 01 Освіта/Педагогіка кафедри англійської філології та лінгводидактики Сумського державного педагогічного університету імені А. С. Макаренка.

До конференції завітали досвідчені вчителі-методисти, стейкхолдери освітньої програми І.І.Пушко, заступник директора ЗЗСО Класична гімназія м. Суми, З.Б.Ходенко, керівник методичного об’єднання учителів іноземних мов ЗЗСО №25 м. Суми. Вони тепло привітали практикантів як вже «без п’яти хвилин» молодих колег та ознайомили студентів із побажаннями адміністрації та вчителів, загальними особливостями навчального процесу та проведення уроків під час воєнного стану, надали професійні поради щодо організації навчання онлайн.

І.В.Ємець, завідувач практики університету, побажала студентам успіхів, надала пояснень щодо оформлення документації практики, подання ключових звітних документів за умов дистанційного навчання.

Завідувач кафедри англійської філології доцент В.В.Козлова запевнила в підтримці колективу кафедри, побажала магістрантам оптимізму та творчої наснаги, акцентувала увагу на важливості особистісно-орієнтованого підходу до учнів, дотримання принципів гуманізму.

Керівник педагогічної практики доцент Г.І.Подосиннікова з використанням мультимедійної презентації ознайомила студентів зі змістом, основними етапами практики, видами діяльності, завданнями кафедри, вимогами щодо оформлення звітної документаціями, термінами звітування та критеріями оцінювання. Студенти мали змогу поставити запитання та обговорити деталі практики.

Конференція пройшла у дружній позитивній атмосфері.

Ю.Баркова, магістрант: «Виробнича педагогічна практика проводиться у старших (профільних) класах закладів загальної середньої освіти, в умовах дистанційного навчання, тож ми трішки хвилюємося. Дякуємо нашим викладачам і вчителям за проведену змістовну конференцію, теплу підтримку, цікаву програму практики та добру організацію. Ми отримали всю необхідну інформацію, корисні поради та позитивну мотивацію, які так важливі, щоб успішно пройти цей відповідальний етап нашої професійної підготовки! Дякуємо кафедрі та керівникам практики!».