Наукова діяльність здобувачів освіти: пріоритет майбутнього успіху

«Наукова діяльність здобувачів освіти: пріоритет майбутнього успіху». Низку питань з такої теми заняття розглядали спільно зі студентами 1 курсу спеціальності 014 Середня освіта (Українська мова і література) та запрошеною лекторкою.

Тетяна Шарова, доктор філологічних наук, професор, завідувачка сектору науково-методичного забезпечення роботи з обдарованою молоддю ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти», зокрема, акцентувала увагу на таких позиціях:участь у конкурсах, олімпіадах, конференціях; формування освітньої траєкторії; онлайн-платформи для формування загальних і фахових компетентностей; заходи ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти», громадської організації «Інноваційні обрії України» для студентів; специфіка наукових робіт МАН. Секція: українська література.

Тетяна Михайлівна відповіла на численні запитання здобувачів освіти стосовно вибору теми наукового дослідження, пошуку джерельної бази, взаємодії з науковим керівником, практичного значення наукової роботи.

Щиро вдячні Тетяні Михайлівні за нові корисні ідеї й нагоду замислитися над вічними цінностями на шляху до успіху.