Науково-методична співпраця СумДПУ та Білоцерківського інституту неперервної професійної освіти: нові грані партнерства

29 червня 2023 року відбулось засідання круглого столу «Науково-методична співпраця БІНПО із СумДПУ: нові грані партнерства».

Ініціювали Білоцерківський інститут неперервної професійної освіти ДЗВО "УМО" НАПН України (директор - Вікторія Сидоренко) та Кафедра української мови і літератури СумДПУ імені А.С.Макаренка (завідувач - проф. Олена Семеног). http://surl.li

Директор БІНПО Вікторія Сидоренко  представила партнерам освітнє середовище інституту, цілі та завдання колективу в контексті Стратегії розвитку вищої освіти в Україні на 2022-2032 роки; Олена Семеног - проєкти кафедри української мови і літератури у 2022-2023 рр.; Марина Ячменик,  керівниця Лабораторії інфомедійної грамотності - Усеукраїнський хакатон «Лабіринти медіаграмотності» для здобувачів вищої освіти, що буде реалізовуватися за підтримки Академії української преси.

Від СумДПУ участь узяли канд. філол. наук, доц. Герман В. В; докт. філол. наук, проф. Горболіс Л.М.; канд. філол. наук, доц. Рудь О.М.; канд. філол. наук, доц. Кумеда О.П.; канд. пед. наук, доц. Громова Н. В., к. пед. н., ст. викл., Ячменик М.М.

Від БІНПО у круглому столі взяли участь: Андрій Єрмоленко, заступник директора з навчальної роботи, кандидат політичних наук, доцент; Олена Юденкова, вчена секретарка, кандидатка педагогічних наук; Володимир Кулішов, завідувач кафедри педагогіки, психології та менеджменту, кандидат педагогічних наук, доцент; Оксана Маслова, завідувачка кафедри технологій навчання, охорони праці та дизайну, кандидатка фізико-математичних наук, доцентка; Марина Князєва, завідувачка навчального відділу; Оксана Петрушак, завідувачка відділу сучасних технологій виробництва; Наталія Товба, провідний юрисконсульт.

Обговорили нові проєкти з питань мовного складника у підготовці кваліфікованих робітників, організації онлайн-студії з української мови для співробітників, слухачів курсів підвищення кваліфікації, студентів, участі у Всеукраїнському хакатоні «Лабіринти медіаграмотності».