«Навчання української мови і літератури, англійської мови у вимірах ключових компетентностей НУШ»

Навчання, викладання під час війни закуталізовує надто багато питань, які потребують відповідей. І партнерства.

Обговорюємо на засіданні круглого столу стейкхолдерів ОПП Середня освіта (Українська мова і література. Англійська мова) та ОПП Середня освіта (Англійська мова і література)

Спікери:

В обговоренні питань мовно-літературної освіти, освітніх програм узяла участь Шарова Тетяна, доктор філологічних наук, професор кафедри суспільно-гуманітарних наук Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного.

Учасники заходу: студенти різних курсів ОПП.

Презентовано розробки уроків переможців конкурсу - викладачів української мови та літератури, англійської мови закладів професійної (професійно-технічної) освіти м. Суми та Сумської області.

• Мехедок Інна Олександрівна, ДНЗ «Шосткинський центр центр професійно-технічної освіти».
  • Будюк Оксана Василівна, ДНЗ «Сумський хіміко-технологічний центр професійно-технічної освіти».
  • Гончарова Оксана Анатоліївна, ДПТНЗ «Свеський професійний аграрний ліцей».
  • Руденко Лариса Миколаївна, ДНЗ «Білопільське вище професійне училище».
  • Курило Анна Олексіївна, ДПТНЗ «Лебединське вище професійне училище лісового господарства».
  • Салій Ольга Миколаївна, ДНЗ «Сумське міжрегіональне вище професійне училище».
  • Яцменко Світлана Миколаївна, ДПТНЗ «Роменське вище професійне училище».
  • Дарницька Олена Володимирівна, ДПТНЗ «Сумське вище професійне училище будівництва і дизайну».
  • Харченко Анна Петрівна, ДПТНЗ «Лебединське вище професійне училище лісового господарства».
  • Середенко Тетяна Анатоліївна, ДНЗ «Білопільське вище професійне училище».
  • Бурлака Оксана Володимирівна, ДНЗ «Сумське вище професійне училище будівництва та автотранспорту».
  • Чепурко Ірина Григорівна, ДПТНЗ «Роменське вище професійне училище».
  • Рубаник Світлана Анатоліївна, ДПТНЗ «Недригайлівське вище професійне училище».
  • Чечель Тетяна Михайлівна, ДПТНЗ «Реутинський професійний аграрний ліцей».

Відбулась дієва дискусія стосовно навчання, нових проєктів у закладах професійної (професійно-технічної) освіти.