Нова публікація на кафедрі германської філології

Вітаємо наших шановних колег – доцентів кафедри германської філології О. В. Багацьку, В. В. Козлову та А. М. Коваленка з виходом у світ цікавого навчального посібника-практикуму для студентів, магістрантів та аспірантів – «Лінгвістичного довідника наукового дослідження» (англійською мовою).

Посібник являє собою ресурсний лінгвістичний довідник для написання наукової роботи та презентації результатів наукового дослідження англійською мовою. Метою посібника є сприяння розвитку текстової, термінологічної, лексикографічної культури дослідника у галузі створення писемних наукових текстів, формування навичок застосування типових лексико-синтактичних моделей (фраз-кліше), поширених в академічному письмовому мовленні, при організації відповідних розділів наукової роботи, а також формування системи практичних умінь з презентації результатів науково-дослідних робіт.

В добру путь! Нехай "Лінгвістичний довідник" надихає, допомагає, мотивує!!!