Новий курс «Вступ до спеціальності»

Однією з важливих подій в житті кожного студента-першокурсника є знайомство з Alma mater.

Вперше в рамках оновленої ОПП Середня освіта (англійська та французька мови, англійська та німецька мови) підготовки здобувачів вищої освіти на першому (бакалаврському) рівні з метою формування у студентів здатності до адаптації та дії за нових обставин введено дисципліну «Вступ до спеціальності». Навчання в університеті суттєво відрізняється від шкільного і потребує перебудови сформованих стереотипів навчальної діяльності. Задля успішного формування студента нового покоління, здатного реалізовувати свої права й обов’язки, діяти у професійних і навчальних ситуаціях із позицій академічної доброчесності та професійної етики, підготовки їх як висококваліфікованих, конкурентоспроможних фахівців має бути закладена міцна основа. Саме таким незамінним базисом стає новий курс «Вступ до спеціальності», який викладає к.ф.н., доц. кафедри германської філологїї В. В. Козлова.