Обговорення освітньо-професійних програм на кафедрі англійської філології та лінгводидактики

1 березня 2023 р. відбулася робоча зустріч гарантів освітньо-професійних програм за спеціальністю 014 Середня освіта.

Мова та зарубіжна література (англійська) освітнього рівня Бакалавр – Середня освіта (Англійська та німецька мови), Середня освіта (Англійська та французька мови) – завідувача кафедри, канд. пед. наук, доцента Подосиннікової Г.І. та освітнього рівня Магістр – Середня освіта (Англійська мова і література) – канд. філол. наук, доц. Багацької О.В. з членами робочої групи – колегами кафедри англійської філології та лінгводидактики.

Метою зустрічі було визначення стратегій та пріоритетних напрямів роботи кафедри в контексті підготовки до акредитації ОПП Середня освіта (Англійська мова і література) ОР Магістр в 2023р., а також обговорення необхідності внесення змін до змісту діючих ОПП за спеціальністю.