Обласна науково-практична конференція «Актуальні питання фольклору та фольклористики»

У Всеукраїнський день культури на факультеті іноземної та слов'янської філології за ініціативи лабораторії літературного краєзнавства та Малої академії наук провели обласну науково-практичну конференцію молодих учених "Актуальні питання фольклору та фольклористики", учасниками якої стали студенти та учні області.

Молоді науковці представили свої польові дослідження з фольклору всієї Сумщини, продемонстрували аудіо та відеозаписи різних жанрів народної творчості: легенд, паремій, дитячого фольклору, ліричних пісень, календарно-обрядової та родинно-побутової поезії.

Навіть про конотопських відьом згадали.

Ми переконалися, що на теренах нашого регіону багато скарбів народної творчості, які треба шукати й досліджувати.

Модератор заходу – Надія Кириленко.