Обласний мистецький конкурс «Весняні надії» на філологічному

30 березня на філологічному підбили підсумки ІІІ обласного міжмистецького учнівсько-студентського конкурсу "Весняні надії", що є продовженням циклічних творчих конкурсів "Осінні акварелі" та "Зимові етюди".

Організували захід учасники лабораторії літературного краєзнавства ФІСФ.

Студенти та учні області змагалися в номінаціях "Малюнки", "Поезія", "Проза", "Фото", "Відео" на весняну тематику. Тож сьогодні мали можливість презентувати власні твори, а їх було більше 150, та насолодитися творчістю молоді Сумщини.

Як сказала модератор заходу, доцент Надія Кириленко, "Весняні надії" – захід весни, стоїцизму, відродження, перемоги.

Компетентне журі у складі доц. Герман В.В., доц. Кумеди О.П., ст.викл. Ячменик М.М., студдекана Драновської Єлизавети дуже уважно проаналізували роботи та оголосили переможців, серед яких є й студенти педагогічного.

Такі заходи зцілюють, відроджують, надихають і просяться у вірші, як-от у Н. Кириленко:

Завесніло в природі, засонцилось,
Птахи ранку складають оду.
Із-під снігу тендітний пролісок
Посміхається синім оком.
Синьоніжно на серці, весняно,
Березнево і вітрокрило...
Наче з криги душа воскресла.
Йду назустріч весні, щаслива!