Онлайн-засідання (Академічна доброчесність)

12.09.2020 студентським самоврядуванням факультету іноземної і слов. філології було проведено онлайн-засідання з теми «Забезпечення академічної доброчесності у освітньо-науковій діяльності СумДПУ імені А.С. Макаренка»

Модерувала захід – Шкіль В.І, в.о студентського декана.
Спікерами були:

• Шкіль Вікторія – «Положення про систему забезпечення академічної доброчесності у освітньо-науковій діяльності СумДПУ ім. А.С. Макаренка»;
  • Іванько Альона – «Кодекс Академічної доброчесності СумДПУ ім. А.С. Макаренка»;
  • Ковтуненко Олена – «Результати онлайн-опитування здобувачів вищої освіти СумДПУ ім. А.С. Макаренка щодо дотримання Академічної доброчесності під час реалізації освітньо-професійної програми».

Керівниця Центру ЗЯВО, Ячменик Марина Михайлівна, подякувала організаторам заходу за активність СС ФІСФ, надзвичайно теплу атмосферу, відповідальність спікерів, серйозні доповіді, які створили атмосферу справжнього академічно/культурно/доброчесного середовища.

Усі учасники засідання, дійсно, були на одній хвилі, із захопленням слухали виступи спікерів, ставили питання, які їх цікавлять, висловлювали свої пропозиції щодо створення моделі імплементації академічної доброчесності в освітньо-виховний процес факультету. Тиждень академічної доброчесності має своє логічне завершення, але доброчесні впровадження тривають!