Онлайн зустріч з учителькою англійської мови Вікторією Василівною Ломакою

30.10.20  відбулася онлайн-зустріч із учителькою англійської мови Вікторією Василівною Ломакою (Комунальна установа "Сумська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 5").

Вікторія Василівна успішно представила свій педагогічний досвід у щорічній національній премії Global Teacher Prize Ukraine і ввійшла до Топ-50 кращих вчителів 2020 року, а також Топ-10 фіналістів. Під час онлайн-зустрічі ми мали можливість почути цікаву історію про те, як брати участь у такій премії і як до неї підготуватися. Вікторія Василівна поділилася власним досвідом щодо проведення дистанційних уроків, використання технік, щоб уникнути професійного вигорання, зауважила, що найпродуктивнішою формою навчання є гра, а також відкрила секрет успішного розвитку в роботі молодого вчителя: приєднуватися до освітніх спільнот, бути активним та ініціативним. До зустрічі долучилися студентки 252 групи та Громова Наталія Василівна, кандидат педагогічних наук, доцент кафедри української мови та літератури, викладач Методики навчання української мови. Корисні поради Вікторії Василівни будуть використані під час проведення занять та педагогічної практики студентів. Тому щиро дякуємо за зустріч Вікторії Василівні і дякуємо за запрошення Марині Михайлівні!