Перше місце у Всеукраїнському конкурсі наукових робіт «Інновації для відновлення України: погляд молоді»

Деркач Катерина, студентка 241 групи спеціальності «Українська мова і література» успішно узяла участь  у Всеукраїнському конкурсі наукових робіт «Інновації для відновлення України: погляд молоді».

Конкурс проводився в межах реалізації міжнародного освітньо-наукового проєкту «Territory of innovation: best practices for sustainable development at the local level»

Робота Катерини Деркач «Інноваційна платформа для розвитку м’яких навичок інфомедійної грамотності в умовах воєнного та післявоєнного стану» здобула перше місце в конкурсі. Науковий наставник - Семеног О.М., професор  кафедри української мови і літератури.

Кафедра української мови і літератури вітає молоду колегу та наукового керівника.