Перший захід Об'єднання Інституцій-партнерів «Педагогічна синергія»

Інститут педагогічної освіти і освіти дорослих імені Івана Зязюна НАПН України у співпраці з провідними ЗВО України (100 учасників).

Інтерактивна лекція

«Зарубіжний досвід: підготовка вчителя початкових класів у Польщі» (доповідач - Тереса Яніцка-Панек, професор Державного закладу вищої освіти імені Стефана Баторія у Скерневіцах (Польща).

Практичне заняття. Як поводити себе перед відеокамерою: майстерність узаємодії викладача зі студентами. (Лавріненко О.А., доктор педагогічних наук, професор, Інститут педагогічної освіти і освіти дорослих імені Івана Зязюна НАПН України ).

Модерують:

Лук'янова Лариса Борисівна, доктор педагогічних наук, професор, член-кореспондент НАПН України, заслужений діяч науки і техніки України, директор Інституту педагогічної освіти і освіти дорослих імені Івана Зязюна НАПН України;

Хомич Лідія Олексіївна, доктор педагогічних наук, професор, заступник директора з наукової роботи Інституту педагогічної освіти і освіти дорослих імені Івана Зязюна НАПН України

Сумський державний педагогічний університет імені А. С. Макаренка представлений кількома факультетами

Глибоко вдячні Ларисі Лукьяновій, Лідії Хомич, Олесандру Лавріненко, Тересі Яніцка-Панек за важливі активності.

Довідка

У листопаді 2022 р. за ініціативи Інституту педагогічної освіти і освіти дорослих імені Івана Зязюна НАПН України було підписано меморандум про створення «Об’єднання інституцій-партнерів «Педагогічна синергія».

До Об’єднання увійшли ІПООД імені Івана Зязюна НАПН України Вінницький державний педагогічний університет імені Михайла Коцюбинського, Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника, Сумський державний педагогічний університет імені                                       А. С. Макаренка, Тернопільський національний педагогічний університет імені Володимира Гнатюка, Чернівецький національний університет імені Юрія Федьковича.

Сьогодні відбулося перше засідання, в якому взяли участь 100 викладачів ЗВО, науковців, аспірантів, студентів.