Підсумки роботи в американо-українському проєкті з методики навчання англійської мови під егідою Посольства США

На кафедрі англійської філології та лінгводидактики відбулася презентація науково-методичного доробку завідувача кафедри, к.пед.н., доцента Подосиннікової Г.І. за результами участі у проєкті «Professional Development for Instructors of Pre-service Teachers» (TESOL Faculty United for Ukraine), який обʼєднав 30 провідних фахівців з методики навчання англійської мови з усіх куточків України під егідою Сhildhood Education International (Centre for Professional Learning), Hunter College, City University of New York та RELO at US Embassy in Ukraine у прагненні вдосконалити підготовки вітчизняних вчителів англійської мови.

Результатом активної творчої співпраці стало видання за рахунок грантових коштів двох розділів колективної монографії та навчального посібника:

• колективна монографія «Digital Technologies for Teaching English as a Foreign/Second Language», автори: Ірина Школа, Богдана Салюк (Бердянський державний педагогічний університет), Наталія Антоненко (Рівненський державний гуманітарний університет), Тетяна Коноваленко (Мелітопольський державний педагогічний університет імені Богдана Хмельницького), Наталія Прокопчук (Житомирський державний університет імені Івана Франка), Ганна Подосиннікова (Сумський державний педагогічний університет імені А. С. Макаренка), Марина Шевченко (ДВНЗ «Донбаський державний педагогічний університет»), Тетяна Король (Національний університет «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка»));
  • навчальний посібник «The Handbook “Reading and analyzing short stories: focus on SEL”», автори: Коробова Юлія (Сумський державний університет), Подосиннікова Ганна (Сумський державний педагогічний університет імені А. С. Макаренка).

Г.І.Подосиннікова висловила щиру подяку співавторам і рецензентам, всім учасниками проєкту за співпрацю, а також керівництву університету, факультету, колегам і студентам за підтримку та всіляке сприяння роботі у проєкті.