PISA або навчання дорослих у літній школі

Триває робота літньої школи «Європейська якість навчання для кращої успішності учнів». Закінчився тиждень плідної роботи.

Програма школи презентує один із напрямів реалізації Модуля Жана Моне «Європейська якість навчання для кращої успішності учнів» (620287-EPP-1-2020-1-UA-EPPJMO-MODULE), який імплементується в Інститут педагогіки НАПН України.

Працюємо у дружному, креативному колективі вчителів, викладачів української мови, української літератури, світової літератури й історії, що стимулює професійно розвиватись.

Учасники літньої школи представляють 16 областей України: Вінницьку, Волинську, Дніпропетровську, Житомирську, Закарпатську, Запорізьку, Київську, Львівську, Миколаївську, Одеську, Рівненську, Сумську, Тернопільську, Херсонську, Хмельницьку, Чернівецьку, а також міста Київ, Суми, Миколаїв.

Викладачі кафедри української мови і літератури теж долучились до важливої школи. Ми вивчаємо досвід країн-лідерів PISA, досліжуємо типологію/класифікацію текстів, аналізуємо і розробляємо тестові завдання у форматі PISA для перевірки читацької грамотності учнів, опановуємо нові інструменти.

Відчуття - НЕзабутні. Усе це завдяки інноваційним тренерам:

Заболотна О.А. Oksana Zabolotna,головний науковий співробітник відділу міжнародних зв’язків та наукової співпраці Інституту педагогіки НАПН України, доктор педагогічних наук, професор, координатор модуля;

Локшина О.І., доктор педагогічних наук, професор, член-кореспондент НАПН України, завідувач відділу порівняльної педагогіки Інституту педагогіки НАПН України.

Наразі триває  самостійна робота-інтенсив....з дружною командою...за програмою інтерактивного підвищення кваліфікації, удосконалення завдань для учнів, сценаріїв для вчителів у форматі PISA для перевірки читацької грамотності учнів.