Подяка ВУТ «Просвіта» імені Тараса Шевченка кафедрі української мови і літератури за багаторічну співпрацю й активну просвітницьку діяльність

До Дня української писемності і мови  Всеукраїнське товариство «Просвіта» імені Тараса Шевченка  провело конференцію «Українська мова -  від Трипілля до сьогодення».

У межах заходу виступили Павло Мовчан, голова ВУТ «Просвіта» імені Тараса Шевченка; Георгій Філіпчук, заступник голови ВУТ «Просвіта» імені Тараса Шевченка, доктор педагогічних наук, професор, дійсний член Національної академії педагогічних наук України. В обговоренні актуальних питань узяли участь  і викладачі, і студенти освітніх програм кафедри української мови і літератури Сумського державного педагогічного університету імені А. С. Макаренка.

Під час заходу Павло Мовчан, голова ВУТ «Просвіта» імені Тараса Шевченка вручив подяку кафедрі української мови і літератури за багаторічну співпрацю й активну просвітницьку діяльність.