Подіумна дискусія «Хто боїться ШІ? Штучний інтелект в освітньому контексті DaF/DaZ»

Початок нового 2023-2024 навчального року розпочався із надзвичайної події – подіумної дискусії «Хто боїться ШІ? Штучний інтелект в освітньому контексті DaF/DaZ» у циклі «До справи, FaDaF! («Zur Sache, FaDaF!») - Актуальні дебати DaF/DaZ», яка відбулася в онлайн-форматі 1 вересня 2023 року.

Дискусія «Хто боїться ШІ? Штучний інтелект в освітньому контексті DaF/DaZ» відбувалася у межах циклу заходів «До справи, FaDaF! – Поточні дебати DaF/DaZ”. У цьому епізоді «До справи, FaDaF!» майже 300 учасників із різних куточків світу отримали можливість долучитися до дослідження та обговорення захоплюючого світу штучного інтелекту з різних дисциплінарних точок зору: культурологічної, трансформації освіти, наукової дидактики, дидактики іноземної мови та, особливо, дидактики німецької мови як іноземної.

Гостями панельної дискусії були: Крістіане Карстенсен (Консультативна рада FaDaF & Deutsch im Job GmbH), проф. Анастасія Дракерт (g.a.s.t. e.V.), приват-доцент д-р. Роджер Форнофф (Кельнський університет), д-р. Крістіна Кун (Єнський університет), д-р. Пітер Зальден (Університет Бохума).

Модераторами подіумної дискусії виступили Аня Хойслер (Рада FaDaF & Рурський університет у Бохумі) та д-р. Аннегрет Міддеке (Офіс FaDaF та Геттінгенський університет імені Георга Августа).

Від кафедри теорії та практики романо-германських мов у заході взяла участь викладач кафедри Наталія Олександрівна Шевцова.

Ключові слова: онлайн-зустрічі, міжнародна співпраця, Асоціація німецької як іноземної та другої мови FaDaF e.V., Асоціація Українських Германістів