Pre-service English Language Teachers of our Faculty Foster Closer Communication with Sumy School Kids

On April 3rd 2024, third-year students of Group 332 (student group supervisor – Ass.prof. Svitlana Aleksenko) held a captivating event – the Infotainment Quiz “Embarking on the Harry Potter Odyssey to Know More About People and the World” for pupils of Sumy Comprehensive School № 4 named after Hero of Ukraine Olexander Anishchenko (class teacher – Maryna Bezdidko).

Having prefaced the quiz with an informative, thought-provoking and yet eye-catching multimodal presentation which brought into the spotlight eternally topical human issues raised in the fictional universe of Harry Potter and his wizarding queries, pre-service teachers of English not only showcased their own acumen to think critically, to aptly and unmistakably discern and disentangle riddles of human spirit lying deeper behind the screen but also managed to kindle in school kids genuine interest developing their awareness of some nagging social and existential problems (discrimination, stereotypes, fight against evil, bullying, social isolation) and interpersonal relationships (the search for identity, communication and trust, acknowledgement of personality diversity) alike.

What turned the presentation into a truly riveting experience for pupils is the lure of playable film clips yielding instant gratifying and unforgettable exposure to the authentic British cultural atmosphere.

As the quiz drew to a close both the class teacher and her school kids revealed their utter delight in an interactive gathering engrossing them into a wonderful world of English and magic and expressed their sincere hope for further similarly inspirational and mutually enhancing meetings.

Наші здобувачі – майбутні вчителі англійської мови підтримують тісні звязки зі школярами міста Суми

3 квітня 2024 року студенти третього курсу (академ. група 332, іноземне відділення ФІСФ, куратор групи – доц. Світлана Алексенко) в межах профорієнтаційної роботи провели вікторину у форматі «інфотейнмент» «Embarking on the Harry Potter Odyssey to Know More About People and the World» для учнів Сумскої загальноосвітньої школи I-III ступенів № 4 імені героя України Олександра Аніщенка Сумської міської ради (класний керівник – Марина Бездідько).

Продемонструвавши перед проведенням вікторини інформативну, спонукаючу до роздумів, але разом з тим яскраву мультимодальну презентацію, яка висвітлила вічно нагальні загальнолюдські питання, що їх піднято у вигаданому всесвіті Гаррі Поттера та його чаклунських пошуків, майбутні вчителі англійської мови не тільки показали свою власну здатність критично мислити, швидко і безпомилково помічати та розплутувати загадки людського духу, що приховані дещо глибше за екраном, але й змогли запалити в школярах справжню зацікавленість, розвиваючи їхнє усвідомлення деяких болючих соціальних та екзистенційних проблем (дискримінація, стереотипи, боротьба зі злом, цькування, соціальна ізоляція) і міжособистісних стосунків (пошуки ідентичності, спілкування і довіра, визнання розмаїття особистостей).

Що перетворило презентацію у неймовірно захоплюючий досвід для школярів, так це принада уривків з фільмів про Гаррі Поттера англійською мовою, які надали миттєву приємну та незабутню можливість зануритися в автентичну атмосферу британської культури.

Вікторина, яка була створена для школярів нашими здобувачами вищої освіти на платформі Кахут, складалася зі спеціально складених питань за мотивами проведеної презентації і надала змогу в цікавій ігровій формі перевірити учнівське розуміння проглянутого та виплекати дух змагання школярів.

Наприкінці вікторини, і класний керівник, а самі учні виразили своє повне захоплення від інтерактивної зустрічі, яка занурила їх у дивовижний світ англійської мови та чаклунства, і висловили свою щиру надію на подальші подібні зустрічі, що надихають та сприяють взаємозбагачуванню при спілкуванні різних поколінь.