Прес-конференція присвячена початку реалізації проєкту «Інформаційний імунітет України»

06.11.20 студенти 252 групи долучилися до онлайн прес-конференції, присвяченій початку реалізації проєкту “Інформаційний імунітет України” в рамках грантової програми міжнародного проєкту «Вивчай та розрізняй: інфо-медійна грамотність», що реалізується Радою міжнародних наукових досліджень та обмінів (IREX) за підтримки Посольств Великої Британії та США в Україні у партнерстві з Міністерством освіти і науки України й Академією української преси.

Обговорювали важливі питання правильної подачі інформації у сучасному освітньому просторі, краще усвідомили поняття соціальної толерантності та розглянули проблему множинної інтерпретації медіатекстів.

Дякуємо за корисну інформацію!