Презентація досліджень кафедри української мови і літератури у проєкті Офісу підтримки

Офіс підтримки вченого  працює над реалізацією проєктів, що спрямовані на розвиток та інтернаціоналізацію науки, сприяння діяльності наукових та науково-педагогічних працівників.

Мета  проєкту «КНИГА ВІД ВЧЕНОГО» –   презентація наукових робіт (монографій, посібників, підручників тощо) дослідників у різних форматах (онлайн-презентація на сторінці Офісу, постер, запис відео тощо).

Викладачі кафедри української мови і літератури  представили свої напрацювання у формі  постера  колективної монографії «Текст у дослідницьких парадигмах: теорія і практика».

Колективна монографія підготовлена в межах дослідницької теми (ДР№0121U108213) СумДПУ імені А.С.Макаренка.

З роботою можна ознайомитися за покликанням: http://surl.li

До роботи долучились Олена СЕМЕНОГ, докт. пед. н., професор;  Вікторія ГЕРМАН, канд. філ. н., доцент;  Олена КУМЕДА, канд. філ. н., доцент;  Ольга РУДЬ, канд. філ. н., доцент.

Долучені були  також дослідники з таких установ: Інститут педагогічної освіти і освіти дорослих імені Івана Зязюна НАПН України: Закарпатський угорський інститут імені Ференці Ракоці ІІ; КЗ «Прилуцький гуманітарно-педагогічний фаховий коледж імені Івана Франка» Чернігівської обласної ради; Східноукраїнський національний університет імені В.Даля; Український мовно-інформаційний фонд НАН України.

Участь у проєкті  Офісу підтримки вченого «КНИГА ВІД ВЧЕНОГО»  дає можливість дослідникам, генерувати ідеї, пропонувати спільні проєкти. Дякуємо О. ВАЩУК, голові Офісу підтримки вченого, д.ю.н., професору, голові РМУ при МОН України, О.Поліщук,  заступниці голови Офісу підтримки вченого, Я.Приступі, агенту Офісу, за організації зустрічей та підтримку.