Презентація освітньої програми другого (магістерського) рівня вищої освіти 014 Середня освіта (Українська мова і література. Англійська мова і література)

8 квітня 2024 року відбулася зустріч студентів 241 групи ОС Бакалавр спеціальності 014 Середня освіта (Українська мова і література) факультету іноземної та слов'янської філології з гарантом освітньої програми другого (магістерського) рівня вищої освіти 014 Середня освіта (Українська мова і література. Англійська мова і література)  Оленою Семеног та фахівцем Центру професійно-кар’єрної орієнтації та вступу на навчання Аліною ЗЛЕНКО.

Фахівець Центру професійно-кар’єрної орієнтації та вступу на навчання Аліна ЗЛЕНКО проінформувала майбутніх абітурієнтів щодо умов і термінів вступу на ОР Магістр СумДПУ імені А.С. Макаренка у 2024 році, а також необхідних документів для реєстрації на ЄВІ та ЄФВВ.

Професор Семеног О.М. окреслила переваги навчання за освітньою програмою та відповіла на запитання, які цікавили студентів.