Презентація вибіркових дисциплін кафедри української мови і літератури (за участю магістрантів)

14.09.2023 на кафедрі української мови і літератури СумДПУ імені А.С. Макаренка відбулась презентація вибіркових дисциплін для магістрантів 1 курсу (ОПП Середня освіта. Українська мова і література. Англійська мова).

Завідувачка кафедри Семеног О.М. зосередила увагу на нормативно-правовій базі, результатах і перспективах вибіркових дисциплін. Кириленко Н.І., заступник декана факультету іноземної та слов’янської філології, надала здобувачам освіти інформацію щодо алгоритму здійснення вибору освітніх компонентів.

Цьогоріч викладачі кафедри презентували такі дисципліни, як: «Літературні напрями й течії ХХ-ХХІ ст.» (Кириленко Н.І.), «Теорія літератури: основні аспекти вивчення у школі» (Горболіс Л.М.), «Академічна риторика» (Герман В.В.), «Медіаграмотність на уроках української мови і літератури» (Громова Н.В.) та «Основи наукової комунікації» (Семеног О.М.). Студенти ознайомилися із метою, завданнями та компетентностями, які опанують у процесі навчання.