Презентація збірки творів "Мить синьоніжності" та "Скрипка любові"

Сьогодні, 28 лютого 2020 року, до учнів 15 школи, Музею письменників Сумщини завітала неймовірно талановита поетеса, викладач, доцент кафедри української мови та літератури СДПУ імені Макаренка Кириленко Надія Іванівна.

Вона презентувала свої збірки творів " Мить синьоніжності " та "Скрипка любові". Учні 11 класів із задоволенням поринули в поетичний світ, змогли доторкнутися до чуттєвої душі ліричної героїні. Звучали вірші і про любов до батьків, і про спогади з дитинства, і про буремні події в країні, проте найбільше, звичайно, Надія Іванівна написала поезій про вічне почуття - кохання. Воно живе у кожному слові, надихаючи слухачів на філософські роздуми. Під час презентації збірок звучали також чудові музичні акорди. Наприкінці зустрічі студентка педагогічного університету Владислава зіграла на гітарі. Вона проспівала пісню на слова Кириленко Надії Іванівни. Усі, хто завітав на презентацію, отримали задоволення, збагатилися духовно, а головне, не залишилися байдужими.

Дякуємо Надії Іванівні за чудові вірші та можливість читати їх у Музеї письменників Сумщини.

Світлана Гончаренко,
керівник музею письменників Сумщини,
учитель української мови і літератури
Сумської ЗОШ 15