Привіт з 2030 року!

Саме так, мабуть, починалися листи наших студенток і студентів, які написали собі лист з майбутнього.

Власне, писали вони на конкурс від Goi Peace Foundation, неурядової організації, що, утім, діє за підтримки японського міністерства освіти, культури, спорту, науки й технологій. Цьогоріч організатори конкурсу отримали понад 33 тисячі листів з майбутнього. Організатори конкурсу приймали листи англійською, французькою, іспанською, німецькою і, звичайно, японською мовами з усього світу. Хоч і нашим студентам і не вдалося досягнути бажаної перемоги, це був корисний досвід визначення своїх цілей та перспектив. Ресурсний центр вивчення французької мови дякує студентам за активну участь, старанно зберігає чернетки листів та обіцяє показати їх через 10 років – на зустрічі випускників.