Про необхідність вивчення іноземних мов для успішної академічної мобільності

4 квітня 2023 року викладачі кафедри іноземних мов та студенти 3-4 курсів університету, які вивчають англійську мову у контексті курсів «Англійська мова», «Іноземна мова», доєдналися до надзвичайно цікавого заходу «Телеміст Суми - Люцерн», який проходив під егідою факультету іноземної та слов’янської філології та мав на меті розкрити особливості академічної мобільності студентів у сучасних умовах.

Студентки ФІСФ, які у цьому році взяли участь у програмі академічної мобільності, поділилися корисним та цінним досвідом стажування у педагогічному університеті м. Люцерн (Швейцарія). Зокрема, викладачі та студенти мали змогу отримати інформацію про умови виїзду, особливості навчання та перебування у закладі вищої педагогічної освіти Швейцарії, почути про родзинки освітнього процесу за кордоном, реалії педагогічної практики у школах Швейцарії та багато іншого. Було продемонстровано відео та фото, які чудово доповнювали картину навчання у європейському вузі. Зустріч спонукала до актуалізації багатьох питань, пов’язаних з функціонуванням вітчизняних університетів та запозичення позитивного досвіду. Одним із важливих аспектів стало те, що даний захід красномовно підкреслив надзвичайну важливість володіння іноземними мовами у сучасному світі і вступив своєрідним профорієнтаційним івентом ФІСФ.

Чекаємо на нові цікаві зустрічі!