Профорієнтаційна робота кафедри: участь у проведенні ІІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з англійської мови

22 січня 2024 року відбувся (у дистанційному форматі) ІІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з англійської мови.

На початку змагань, із мотиваційними словами до учнів-учасників олімпіади звернулася Удовиченко І.В., проректор з науково-педагогічної та методичної роботи Сумського ОІППО, доктор педагогічних наук, професор, член організаційного комітету ІІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів 2023-2024 н.р., наголосивши на особистій відповідальності, академічної доброчесності, дотриманні умов проведення та участі в інтелектуальних змаганнях.

Учасників олімпіади привітала Гуменюк І.Л., доцент кафедри іноземних мов Сумського державного педагогічного університету імені А.С. Макаренка, кандидат філологічних наук, голова журі.

В інтелектуальних змаганнях з англійської мови взяли участь учні з 23 територіальних громад, зокрема: 9 класів – 9 учнів, 10 класів – 11 учнів, 11 класів – 12 учнів.

За результатами виконаних завдань олімпіади з англійської мови визначено 15 переможців: 9 клас – 4 учні, 10 клас – 5 учнів, 11 клас – 6 учні.

Традиційно, у рамках III етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з англійської мови, учасники виконували види діяльності: аудіювання, читання, письмо (творча письмова робота), говоріння (визначення рівня мовленнєвої компетентності).