Профорієнтаційна зустріч із одинадцятикласниками Сумщини

27 квітня доценти кафедри української мови і літератури Вікторія Герман, Наталія Громова та Надія Кириленко разом із представниками студентського самоврядування факультету провели профорієнтаційну зустріч із одинадцятикласниками Сумщини.

Викладачі представили випускникам шкіл нову освітньо-професійну програму 014 Середня освіта (Українська мова і література. Англійська мова) ОР бакалавр, інформували про умови вступу, специфіку навчання та презентували факультет іноземної та слов’янської філології.

Магістранти Замошнікова Вероніка та Закоморна Альона поділилися враженнями від студентських буднів та свят, позанавчальних заходів на факультеті й університеті та розповіли про можливості своєї реалізації.

Маємо надію, що одинадцятикасники зроблять правильний вибір і ввіллються в нашу дружню філологічну родину.

Запрошуємо на навчання!