Проведено конкурс рекламно-презентаційних відеороликів ФІСФ

В межах профорієнтаційної роботи кафедри германської філології серед академічних підгруп 3 та 4 курсів навчання за ОР «Бакалавр» та 1 курсу навчання за ОР «Магістр» був проведений конкурс на найкращий рекламно-презентаційний відеоролик про факультет іноземної та слов’янської філології (ФІСФ).

Кожна підгрупа створила цікаву інформативну відеопрезентацію, в якій розказала про структуру факультету, висвітлила переваги навчання на ньому, показавши життя «зсередини» у стінах нашого навчального закладу та заохочуючи майбутніх абітурієнтів вступати на ФІСФ Сумського державного педагогічного університету. У конкурсі було представлено шість відеороликів, серед яких шляхом публічного голосування відвідувачів сторінки кафедри германської філології у соціальній мережі Фейсбук було обрано три найкращі. Щиро вдячні тим, хто долучився до творчого процесу створення роликів, та усім причетним до їх оцінювання, адже створені рекламно-інформативні відеопрезентації факультету будуть залучатися у процесі проведення профорієнтаційної роботи студентами 4 курсу під час проходження ними педагогічної практики у загальноосвітніх школах міста!