Робоча міжуніверситетська зустріч на базі ФІСФ

14 грудня 2020 року у Сумському державному педагогічному університеті імені А.С. Макаренка відбулася робоча зустріч декана факультету іноземної та слов’янської філології, кандидата філологічних наук, доцента Коваленка Андрія Миколайовича та доктора педагогічних наук, професора, завідувача кафедри педагогічних наук, освітнього і соціокультурного менеджменту Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького Данилюка Сергія Семеновича.

Під час зустрічі було обговорено перспективи подальшого співробітництва, відбувся обмін досвідом впровадження освітніх програм з іноземних мов першого та другого освітнього рівнів. Особливу увагу було приділено реалізації елементів неформальної освіти у навчальному процесі.