Роль академічної доброчесності в науці та освіті

На факультеті іноземної та слов‘янської філології, кафедра англійської філології та лінгводидактики, під час лекції “Basic Concepts of Educational Research” з оновленого курсу «Methods of Educational Research» (модуль “Educational Research in Foreign Language Teaching”) к.п.н., доцент Подосиннікова Г.І. та студенти-магістранти 1 року навчання спеціальності 014 Середня освіта (Мова і література (англійська)) роль академічної доброчесності в науки та освіти.

Українська вища освіта змінюється, і важливою умовою її успішного розвитку та інтеграції до світового науково-освітнього простору є впровадження цінностей академічної доброчесності в практику навчання та наукової діяльності студентів. Особливу увагу було приділено важливості дотримання принципів, норм і правил академічної доброчесності під час проведення магістерських досліджень і оформлення кваліфікаційних робіт. Лектор і студенти обговорили зміст поняття академічного плагіату, його види та шляхи запобігання, розглянули сучасні правила оформлення цитування та списку використаних джерел згідно з міжнародним стандартом APA.