Розмовний клуб присвячений Різдву на кафедрі АФЛ

25 грудня 2023 року під керівництвом старшого викладача, канд.філол наук Віктора Бондаренка пройшло засідання розмовного клубу, присвяченого традиціям, мелодіям та атрибутам Різдва.

Захід був проведений магістрами-випускниками Кірілом Хафізовим, Аліною Дворяновою, Артемом Прядкою, Альоною Посною та Ярославом Баранцевим, а також студенткою бакалаврату Таїсією Шаповал, у формі інтерактивних завдань та заохотив присутніх до активної участі.

Приємно відмітити, що окрім студентів нашого факультету до події долучилися учні старших класів КЗ Сумської обласної ради «Сумська обласна гімназія-інтернат для талановитих та творчо обдарованих дітей» в рамках Договору про співпрацю за активного сприяння к.пед.н, доц. Марини Чикаловоі.

Подяка завідувачу кафедри англійської філології та лінгводидактики к.пед.н, доц. Ганні Подосинніковій за всіляке сприяння у організації святкового засідання розмовного клубу.