Новини факультету

Співпраця філологів із обласним центром позашкільної освіти та роботи з творчою молоддю

Факультет іноземної та слов’янської філології тісно співпрацює з обласним центром позашкільної освіти та роботи з творчою молоддю.

У контексті обласного фестивалю «Джерела творчості», який проходив у рамках Міжнародного дня рідної мови, 150-річчя від дня народження Лесі Українки на базі обласного центру позашкільної освіти та роботи з творчою молоддю було проведено обласний вебінар для вчителів української мови і літератури та керівників гуртків із обміну досвідом, у якому взяла участь і доцент кафедри української мови і літератури, керівник гуртка «Фольклористика» Малої академії наук, доцент Надія Кириленко.

Вона ділилася досвідом використання сучасних методів навчання української літератури в загальноосвітніх закладах та територіальному відділенні МАН, а також презентувала свої нові вірші.

На заході також було презентовано навчально-методичний посібник «Українська література 1 половини ХХ століття: теоретико-методологічні аспекти інтерпретації», упорядкований спільно з доцентом, керівником гуртка «Українська література», Валентиною Владимировою.

Маємо надію на подальшу співпрацю.

Меню