Співпраця кафедри практики англійської мови та Сумського регіонального центру підвищення кваліфікації ОДА

Протягом багатьох років триває плідна співпраця кафедри практики англійської мови факультету іноземної та слов’янської філології та Сумського регіонального центру підвищення кваліфікації державних службовців і посадових осіб місцевого самоврядування Сумської обласної державної адміністрації.

З 16 березня по 22 квітня 2021 року відбулося навчання за загальною професійною програмою підвищення кваліфікації «Ділова англійська мова як комунікативний засіб професійного спілкування» для державних службовців, посадових осіб місцевого самоврядування області, яке провела ГОЛУБКОВА Наталія Леонідівна, заступник декана факультету іноземної та слов’янської філології, координатор ресурсного центру професійного розвитку вчителів англійської мови, старший викладач Сумського державного педагогічного університету імені А. С. Макаренка.

Метою програми є удосконалення рівня володіння англійською мовою професійного спрямування, поглиблення знання та розуміння відповідної лексики (термінології), а також набуття мовленнєвих і комунікативних навичок задля успішного використання англійської мови для виконання службових обов’язків.