Новини факультету

Співпраця кафедри УМіЛ із закордонними стейкхолдерами

З-поміж проєктів, які виконує кафедра української мови і літератури, - вивчення міжнародного досвіду підготовки фахівців за профілем кафедри та його використання в освітньому процесі, співпраця і закордонними стейкхолдерами.

18 жовтня 2021 року розпочався цикл занять для студентів другого курсу, магістрантів з актуальної проблеми «Науковий наставник і молодий дослідник: діалог особистостей». Бінарне заняття проводили закордона лекторка Оксана Іванівна Кондрицька , кандидат педагогічних наук, викладач програм підготовки Асистент Викладання (Teaching Assistant) Манчестерської Служби Освіти Дорослих (Великобританія)) та Олена Миколаївна Семеног, доктор педагогічних наук, професор, завідувач кафедри української мови і літератури Сумського державного педагогічного університету імені А.С.Макаренка.

Закордонна лекторка розповіла про своє навчання і дослідницькі роботи, роботу з літературними джерелами, навела приклади застосування дослідницьких методів у викладанні студентам.

Студентам було цікаво почути про специфіку навчання через дослідження у Великій Британії, а також про шлях становлення пані Оксани як науковця, про англійську наукову мову.

Корисними були відомості та цікаві факти про Манчестер, Манчестерську Службу Освіти Дорослих.

Наведемо висловлювання і побажання студентів до заняття.

Аліна Зленко: «Завдячуємо Оксані Іванівні за чудову атмосферу і тепле спілкування. Надзвичайно приємно поринути у світ Великобританії, пізнати досвід досліджень зарубіжних освітян, дізнатися про особливості освіти у Манчестері».

Богдан Рудика: «Цікаво було б дізнатись як ви вивчали англійську наукову мову та які методи найкращі для її вивчення».

Аліна Біланова: «Була цікава і захоплююча онлайн-зустріч Хотілося б наступного разу дізнатися, які методи дослідницької роботи шановна лекторка застосовує у своїй професійній діяльності».

Аліна Рева: «Дуже вдячні за цікаве та змістовне заняття. Сподіваємося на подальші зустрічі, хотілося б почути про методи академічної доброчесності,які використовують закордонні дослідники».

Таїсія Дегтярьова: «Таке заняття спонукає нас самовдосконалюватись, розширювати свій кругозір, підвищувати професійні навички, хотілось би дізнатись більше про інклюзивну освіту».

Ірина Стрельцова: «Щиро дякуємо за таке цікаве заняття! Хотілося б більше дізнатися про наукові досягнення пані Оксани та яку методику викладання вона застосовує».

Меню