Студентський творчий літературний проєкт «Віртуальна поетична аптека»

23 листопада 2022 року на кафедрі англійської філології та лінгводидактики факультету іноземної та слов’янської філології під керівництвом кандидата філологічних наук, доцента Багацької О.В. відбулася презентація студентського творчого літературного проєкту "Віртуальна Поетична Аптека" ("Virtual Poetry Pharmacy").

Автор та розробники проєкту поставили за мету реалізацію творчого потенціалу особистості та заохочення до вивчення англомовних літературних шедеврів, які були представлені у достатньо незвичному проте надзвичайно актуальному аспекті, а саме, як джерело терапевтичного впливу.

Студенти-бакалаври запропонували власні натхненні інтерпретації, у яких поетичні твори відомих британських авторів (William Wordsworth, William Henry Davis, Derek Wakott, Seamus Heaney, Ted Hughes) постали як дієві ліки від найактуальніших психологічних хвороб сьогодення: почуттів самотності, некотрольованості власного життя, нерозділеного кохання, нестачі творчого натхнення, тощо.

Презентація проєкту для багатьох стала відкриттям і подарувала всім учасникам дійства нові знання та емоції, оскільки кожен отримав рецепт унікальних поетичних ліків, які майже не мають побічних реакцій.

Поєднання тонкого відчуття слова поетичних фармацевтів та новітніх технологічних винаходів, які дозволили максимально яскраво реалізувати задумане, гарантовано сприяло здісненню позитивного трансформаційного емотивно-мотиваційного впливу на учасників дійства.