СумДПУ імені А.С. Макаренка - це моя макаренківська родина

СумДПУ імені А.С. Макаренка - це моя макаренківська родина - зустрічі і заняття за такою темою провела кафедра української мови і літератури Кафедра української мови і літератури СумДПУ імені А.С.Макаренка для студентів першого курсу за ОПП Середня освіта (Українська мова і література. Англійська мова), Середня освіта (Українська мова і література).

На порядку денному - важливі питання:
про цінності УКРАЇНСЬКОЇ ФІЛОЛОГІЇ, УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ, цінності університету, історію кафедри, факультету іноземної та слов’янської філології, навчання, дозвілля, викладацький склад кафедри, кураторів, про путівник першокурсника, ПОВАГУ ДО СВОГО ЗАКЛАДУ І ДО КОЛЕГ.
Глибоко вдячні студентам першого та старшого курсів, батькам студентів, які взяли активну участь в обговоренні важливих питань.
На світлинах - миті жвавого обворення питань освітнього процесу, проєкту з медіаграмотності, роботи приймальної комісії...