СумДПУ – співучасник проєкту «Мовний імідж керівника закладу освіти»

До 100-річчя від дня заснування СумДПУ

Кафедра української мови і літератури СумДПУ упродовж року тісно співпрацює із центрами професійного розвитку педагогічних працівників Сумщини та інших областей України з питань вдосконалення рівня володіння державною мовою, імплементації НУШ, профорієнтаційної роботи.

Серед важливих проєктів у березні 2024 року - новий проєкт КО «Центр професійного розвитку педагогічних працівників» Запорізької міської ради «Мовний імідж керівника закладу освіти», до якого долучена кафедра СумДПУ. Мета проєкту - консультативна та інформаційна підтримка освітян щодо вдосконалення рівня володіння державною мовою.

На запрошення КО «Центр професійного розвитку педагогічних працівників» професор Семеног О.М. долучилась до хвилюючих заходів у м.Запоріжжі, що зібрав понад 70 директорів та заступників директорів закладів загальної середньої освіти міста. Учасників зацікавила тема «Мовнокомунікативна культура керівника закладу освіти». У виступі дослідниця закцентувала увагу на нормативно-правову, лідерську, емоційно-етичну компетентності керівника, пронизані мовнокомунікативним складником.

Після завершення мовного інтенсиву, що триває кілька днів, учасники отримають сертифікати, що відповідають вимогам Порядку підвищення кваліфікації педагогічних і науково-педагогічних працівників, а кафедра української мови і літератури СумДПУ здійснює із КО «Центр професійного розвитку педагогічних працівників» Запорізької міської ради «Мовний імідж керівника закладу освіти» нові проєкти.