Ток-шоу на ФІСФ (до Міжнародного дня дитячої книги)

До Міжнародного дня дитячої книги першокурсники філологічного провели цікаве інтерактивне ток-шоу «Добрі справи чи необдумані вчинки?» за твором Всеволода Нестайка «Тореадори з Васюківки».27-04-2021 21:16:39

Студенти виступали в ролі головних персонажів та дебютували як експерти. На заході порушувалися проблеми дружби, активної життєвої позиції, поваги до ближніх, до старших, збереження здоров’я, ставлення до навчання, відповідальності за свої вчинки.

Першокурсникам дуже сподобалося виступати в ролі експертів-психологів, педагогів, соціологів. Такі нестандартні заняття зацікавлюють і мотивують до прочитання кращих книг із курсу «Дитяча література».

Модератор заходу – доцент кафедри української мови і літератури Надія Іванівна Кириленко.