Trends in the development of philological education in the era of digitalization: european and national contexts

Кафедри  факультету іноземної та слов’янської філології у співпраці з ISMA University of Applied Sciences (Латвія) у  2023 р. ініціювали підготовку міжнародної наукової колективної монографії “TRENDS IN THE DEVELOPMENT OF PHILOLOGICAL EDUCATION IN THE ERA OF DIGITALIZATION: EUROPEAN AND NATIONAL CONTEXTS» http://baltijapublishing.lv

Виданням монографії опікувалось видавництво «Baltija Publishing».  Організаційна робота над монографією та рецензування матеріалів здійснювалася науково-педагогічними працівниками факультету іноземної та слов’янської філології  проф. Семеног О.М., доц. Багацькою О.В., Рудь О.М.  у співпраці з Дьяконом Р.,  доктором технічних наук, професором, академіком, президентом ISMA University of Applied Sciences  (Рига, Латвія).

На понад 700 сторінках викладено результати сучасних наукових досліджень з мовознавства, літературознавства, сучасні тенденції методики викладання мов та літератури, цифрові технології у філологічній освіті. Серед  авторів публікацій – О.Багацька, А.Коваленко, Т.Буренко, Т.Докашенко, Н.Громова, О.Семеног, М.Ячменик, О.Рудь, Г.Подосіннікова, Л.Горболіс, С.Алексенко, В.Бондаренко, В.Козлова, Л.Молгамова та ін.

У 2024 р. співпраця продовжується. Редколегія подала кілька пропозицій до Центру українсько-європейського наукового співробітництва.