Цифрова компетентність майбутнього вчителя української мови і літератури

10 листопада 2021 року було проведене бінарне заняття  з дисципліни «Методика навчання української мови» у Таврійському національному університеті імені В. І. Вернадського (викладач – доц. Попова О.А.), активними учасниками стали  студенти-філологи 4 курсу, магістранти Сумського державного педагогічного університету імені А. С. Макаренка. Здобувачі вищої освіти ознайомилися з актуальними онлайн-інструментами, за допомогою яких можна урізноманітнити уроки української мови і літератури.

Студенти-філологи СумДПУ імені А.С. Макаренка поділилися своїми враженнями від заняття:

• "Семінар був надзвичайно цікавим та пізнавальним", - Корнієнко А., студентка-магістрантка;
  • "Цифрова грамотність - необхідна навичка сучасного вчителя, тому такі заняття необхідні під час вивчення курсу "Методика навчання української мови", - Сиріна А., студентка-магістрантка;
  • «Дуже вдячна студентам Таврійського національного університету імені В. І. Вернадського за можливість долучитися до семінару, адже це допоможе мені розвивати власні інфомедійні навички», - Ковтуненко О., студентка-магістрантка.

Ірина Горбатенко, магістрантка факультету іноземної та словянської філології