Учасники лабораторії літературного краєзнавства в краєзнавчому музеї

Студенти-філологи в контексті наукової діяльності лабораторії літературного краєзнавства під керівництвом керівника лабораторії, викладача курсу «Літературне краєзнавство» Кириленко Надії Іванівни відвідали Сумський обласний краєзнавчий музей, де мали змогу ознайомитися з кращими набутками з культури, історії, народної творчості рідного краю.

Великий інтерес викликала у студентів виставка, присвячена народним традиціям Сумщини. Філологи ще раз пересвідчилися, яка багата й велична історія нашого краю, творцями якої є й сучасне студентство.

Дякуємо викладачам факультету іноземної та слов’янської філології за урізноманітнення методів навчання, урахування побажань студентів, цікаво проведений час  та приємні хвилини спілкування.