Участь кафедри АФЛ у VI Міжнародній науково-практичній Інтернет-конференції «Інновації в сучасній освіті: український та світовий контекст»

20.10 2023 року кафедра англійської філології та лінгводидактики взяла участь у VI Міжнародній науково-практичній Інтернет-конференції «ІННОВАЦІЇ В СУЧАСНІЙ ОСВІТІ: УКРАЇНСЬКИЙ ТА СВІТОВИЙ КОНТЕКСТ», яка пройшла за ініціативою наших шановних партнерів і друзів – факультету іноземних мов Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини.

Організатори запропонували учасникам насичену, сучасну за змістом і формою програму, яка включала виступи на пленарному засіданні, інтерактивні тренінги та рефлексивну дискусію. Це дало можливість учасникам обговорити глобальні освітні тенденції, практично ознайомитися з інноваційними технологіями та засобами навчання іноземних мов і культур.

На запрошення О.С.Комара, д.пед.н., завідувача кафедри англійської мови та методики її навчання Г.І.Подосиннікова, к.пед.н., в.о.завідувача кафедри англійської філології та лінгводидактики, провела інтерактивний тренінг «THE "FILM CLUB" INTERACTIVE TECHNOLOGY: BRIDGING COMMUNICATIVE, PROFESSIONAL AND PERSONAL DEVELOPMENT OF PRE-SERVICE ENGLISH TEACHERS», у якому презентувала авторську інтерактивну технологію «кіноклуб учителя іноземної мови» та її варіації «іншомовний кіноклуб», окреслила теоретичні засади цієї методики, пояснила практику її реалізації у навчальний процес, надала практичні поради та приклади завдань. Доповідач поділилася досвідом розробки та проведення інтерактивних тренінгів-кіноклубів у Студентській науковій лабораторії методики навчання іноземних мов і культур, структурному підрозділі Міжуніверситетської науково-дослідної лабораторії сучасних технологій навчання іноземних мов і культур.

Серед доповідачів конференції було приємно вітати та цікаво послухати колег – партнерів і друзів кафедри та лабораторії: Silvia Bogdan, MA, Lecturer, Project Coordinator, English and German Philology Department, Alecu Russo Balti State University, Republic of Moldova; Anna Kynal, Teacher, Municipal Institution “Vinnytsia Technical Lyceum”, lecturer, Mykhailo Kotsiubynsky Vinnytsia State Pedagogical University; Oksana Zabolotna, Doctor of Sciences, Professor, Foreign Languages Department, Pavlo Tychyna Uman State Pedagogical University.

Щиро дякуємо за запрошення О.С.Комару, д.пед.н., завідувачу кафедри англійської мови та методики її навчання, О.В.Сушкевич, к.філол.н., доценту кафедри та всім колегам з факультету іноземних мов УДПУ імені Павла Тичини – цікавий захід, високій рівень організації, співпрацю та підтримку.