Участь кафедри української мови і літератури у відзначенні Дня слов'янської писемності і культури

Кафедра української мови і літератури взяла участь у відзначенні Дня слов'янської писемності і культури.

Зокрема, у рамках міжнародного культурологічного форуму доц. О.П.Кумеда поділилася досвідом викладання україністики в словацькому університеті Костянтина Філософа (м.Нітра). У своїй доповіді Олена Павлівна унаочнила роль і функції культурологічного інструментарію під час викладання української мови в чужомовному середовищі, також чималу увагу приділила культурним особливостям, зокрема й писемним пам'яткам, нітрянського (моравського) краю як сакрального регіону, куди у 863р. прийшли солунські брати Костянтин і Методій. До проведення форуму долучилися також доценти Н.І.Кириленко та Н.В.Громова.