Участь студентів – майбутніх учителів української мови і літератури у "Словниковій майстерні"

Студенти-майбутні вчителі української мови і літератури – активні учасники спільних заходів кафедри української мови і літератури Сумського державного педагогічного університету імені А. С. Макаренка та Загальноукраїнського центру словникарства УМІФ НАН України, які виконують проєкт  «Словникова культура дослідника».

15 січня 2021 року відбулась "Словникова майстерня", організаторами якої є команда  освітньо-дослідницького центру «МЕДІА&ВЧИТЕЛЬський кампус» кафедри української мови і літератури Сумського державного педагогічного університету імені А. С. Макаренка спільно із Загальноукраїнським центром словникарства УМІФ НАН України.

Керівником центру і модератором була завідувач кафедри СЕМЕНОГ ОЛЕНА МИКОЛАЇВНА. Спікери: Надутенко Максим Вікторович, кандидат технічних наук, керівник відділу інформатики Українського мовно-інформаційного фонду Національної академії наук України; Надутенко Маргарита Володимирівна, кандадат філологічних наук, науковий співробітник відділу лінгвістики Українського мовно-інформаційного фонду Національної академії наук України, керівник Загальноукраїнського центру словникарства. Дискутували про "Віртуальну лексикографічну лабораторію з інфомедійної грамотності", її структуру та можливості.

Слово мали також: Широков Володимир Анатолійович, директор Українського мовно-інформаційного фонду НАН України, Загнітко Анато́лій Пана́сович, декан філологічного факультету Донецького національного університету імені Василя Стуса.

Студентка О.Ковтуненко зазначає: зустріч переконує, що словники – універсальні інформаційні джерела для розуміння того чи того явища та найкраща консультація щодо мовних норм. Словники не залишаються в минулому, вони трансформуються та вивищуються.