Участь викладача кафедри англійської філології та лінгводидактики в публічному захисті проєктів учасників щорічного обласного конкурсу проєктів молодих вчених

23 травня 2024 року відбувся публічний захист проєктів учасників щорічного обласного конкурсу проєктів молодих вчених до Дня науки при Департаменті освіти і науки Сумської обласної державної адміністрації.

Під час якого викладач кафедри англійської філології та лінгводидактики Докашенко Тетяна Вікторівна презентувала до розгляду журі проєкт «Методика формування англомовної компетентності в читанні з використанням кейс-технології в учнів 9-го класу закладів загальної середньої освіти» (керівник – к.п.н., доц., завідувач кафедри Подосиннікова Ганна Ігорівна). Тетяна Вікторівна представила проєкт на високому професійному рівні та відповіла на всі питання журі. Проєкт був розроблений в рамках діяльності Міжуніверситетської науково-дослідної лабораторії навчання іноземних мов і культур Сумського державного педагогічного університету імені А.С.Макаренка (керівник – к.п.н., доц., завідувач кафедри Подосиннікова Ганна Ігорівна).

Усього до публічного захисту було допущено 13 проєктів, ретельно відібраних членами журі після попередньої перевірки, серед виступаючих були молоді науковці з Сумського державного педагогічного університету імені А.С. Макаренка, Глухівського національного педагогічного університету імені Довженка, Сумського національного аграрного університету та Сумського державного університету.

Захід відбувся на високому науковому рівні, кожну презентацію ретельно розглянули, члени журі (25 провідних науковців з усієї області) мали змогу поставити запитання кожному виступаючому.

Дякуємо організаторам за можливість узяти участь у науковому конкурсі такого рівня!