Участь викладачів СумДПУ у конференції “Education for sustainable development – dissemination of the best practices” (Krakow, Poland)

Упродовж 5-6 вересня 2023 року у Краківському педагогічному університет (Польща) відбулась міжнародна конференція “Education for sustainable development – dissemination of the best practices”.

Мета конференції, участь у якій узяли фахівці з Польщі, Німеччини, США, України, - просування добрих практик для реалізації цілей сталого розвитку у процесі освіти вчителів -.

Конференція відбувалась англійською мовою, в гібридному форматі, що дозволило учасникам узяти участь як очну, так і дистанційну на платформі Ms Teams.

Професор СумДПУ Олена СЕМЕНОГ  представила постер і виступ на тему "Training of a teacher of Ukrainian philology in the conditions of war: European priorities (values) and national experience".

THE RESEARCH QUESTION: European priorities (values) and practices regarding the training of future philology teachers; National experience of professional training of the future teacher of Ukrainian philology in the conditions of war; Professional practice in dimensions of partnership interaction.

Участь у конференції стала рузультатом участі у VIRTUAL INTERNATIONAL SUMMER SCHOOL SNOP/SN/515329/2021 Remote Education - Modern Forms, Methods and Tools, 12th – 14th June 2023, Pedagogical University of Krakow, у якій навчались англійською та польською мовами https://sspu.edu.ua

Глибоко вдячні професору Наталії Демешкант (Pedagogical University of Krakow) за запрошення, постійні консультації, грунтовну організацію і проведення потужного наукового заходу.