Відкрита лекція к.філол.н., доц. кафедри української мови та літератури Олени Павлівни Кумеди

4.11.2020 в рамках Дня української писемності та мови відбулася відкрита лекція к.філол.н., доц. кафедри української мови та літератури Олени Павлівни Кумеди.

Заняття із сучасної української літературної мови, присвячене темі «Прикметник», зібрало аудиторію з викладачів і студентів. Олена Павлівна цікаво й різнобічно висвітлила питання прикметникових форм в площині інтердисциплінарних зв’язків. Зокрема, пропонований матеріал торкнувся й історії української літературної мови, й історичної граматики, й діалектології. З лекції студенти почерпнули нову інформацію про визначних вітчизняних мовознавців, окремі віхи розвитку української лінгвістики, значно поглибили знання про прикметник як повнозначну частину мови.