Відкрита лекція з методики навчання української літератури

3 жовтня 2023 року відбулась відкрита лекція к.пед.н., ст.викладача кафедри Марини Михайлівни Ячменик з методики навчання української літератури для студентів спеціальності Середня освіта. Українська мова і література СумДПУ імені А.С.Макаренка.

Тема відкритої лекції «Позакласна робота з української літератури в умовах дистанційного навчання».

М.Ячменик схарактеризувала ключові поняття, особливості, види, форми позакласної роботи з української літератури у 2022-2023 рр., здійснила огляд онлайн-сервісів для організації позакласної роботи з української літератури в умовах дистанційного навчання, навела численні приклади позакласних заходів, проведених вчителями України та Сумщини, а також заходи, проведені викладачами кафедри спільно з учителями різних міст України у 2022-2023 н.р.

Розповіла М.Ячменик і про свої грантові проєкти, що стосувались позакласної роботи учнів.

Лекція проведена на високому науково-методичному рівні. Відзначимо теоретичне підгрунтя лекції і пощанування пам"яті вчених Н.Волошиної, Б.Степанишина, С.Гончаренка.