Відкрита лекція за творчістю Василя Стефаника

14 вересня 2021 року професор кафедри української мови і літератури факультету іноземної та слов’янської філології, доктор філологічних наук Горболіс Лариса Михайлівна провела відкриту лекцію «Майстерність Василя Стефаника-модерніста» для студентів третього кусу спеціальності «Середня освіта.

Українська мова і література». На лекції було розглянуто різножанрову прозу В. Стефаника в контексті українського літературного процесу кінця ХІХ – початку ХХ ст., означені риси експресіонізму у доробку письменника. Своєрідність індивідуальної манери письма В. Стефаника лекторка розкрила за допомогою міжмистецького підходу, залучаючи до викладового матеріалу кінематографічні прийоми та кіноматеріали. Проф. Горболіс Л. М. запропонувала авторський підхід до інтерпретації творів прозаїка-покутянина.